طراحی ربات تلگرام

پشتیبانی

در هر لحظه ایی و هر مرحله ایی نیاز به تغییرات در ربات تلگرام بود در اولین فرصت توسط ما انجام خواهد شد. کوچکترین مشکل و اختلالی در کارکرد ربات تلگرام که توسط سرور های ما کنترل میشود ایجاد شود در سریعترین زمان ممکن بررسی و رفع میشود.

 

مدیریت مطمئن و قوی

مدیریت شما بر روی ربات تلگرام بر اساس شناسه منحصر به فرد شما در تلگرام خواهد بود ;همچنین امکان چند مدیریتی بودن فراهم است.حتی میتوانید چندین نوع کاربر متفاوت داشت.مثلا مدیر،کاربر،نظارت کننده و ...

 

سرور کاملا اختصاصی و مجزا

ربات تلگرام شما به صورت کامل از طریق سرورهای ما کنترل و مدیریت میشود به همین جهت توانایی هر گونه ساخت رباتی توسط ما برای شما فراهم است.

 

دریافت هرگونه فایل

شما در تلگرام هر گونه فایلی بتوانید ارسال و دریافت کنید در ربات تلگرام هم میتوانید هر گونه فایلی را ارسال و دریافت کنید.

دسترسی آسان

دسترسی شما به ربات تلگرام راحت خواهد بود.فقط کافیست به یک نسخه از تلگرام چه بر روی کامپیوتر چه بر روی تلفن همراه یا تبلت دسترسی داشته باشید.

 

تنظیمات ربات

هر تنظیمی لازم و مورد نیاز باشد یا مدیر ربات تلگرام درخواست دهد به ربات افزوده خواهد شد.مثلا شما به عنوان مدیر ربات تلگرام درخواست ایجاد تنظیمات ارسال اتوماتیک اخبار سایتتون رو میدید تا توی اون زمانی که خودتون میخواید تنظیم کنید تا اخبار ارسال بشه برای اعضا.

 

قابلیت افزودن به گروه

ربات تلگرام قابلیت افزوده شدن به هر گروهی را دارید.ربات تلگرام قابلیت تنظیم شدن دریافت کلیه پیام های گروه یا فقط فرمان هایی که در گروه ارسال میشود را داراست.

 

ذخیره سازی کلیه رویدادها

ربات تلگرام توانایی ذخیره سازی کلیه اتفاقات و پیام های دریافتی را دارد.هم پیام های دریافتی در خصوصی و پیام های دریافتی در گروه و هم کلیه درخواست های مدیریت و کاربران.